Esale.co.il

אין פריטים בסל הקניות שלך.

חיפוש
מומלצים

מצלמת אקסטרים Garmin VIRB-X

מצלמת אקסטרים Garmin VIRB-X

מחיר רגיל: 1,970.00 ₪

1,630.00 ₪

במלאי

מק"ט: 11000646

VIRB® X
מצלמת פעולה HD קומפקטית חסינה למים הכוללת G-Metrix™
• וידיאו: 1080p/30fps; 960p/30fps; 720p/60fps; 480p/120 כולל דרגות זום.
• G-Metrix: GPS וחיישני Garmin מובנים המאפשרים מעקב אחר התנועות שלכם בזמן אמת והצגתן במונים עוצמתיים, באמצעות גרפים ועוד.
• תמונה: 12 מגה פיקסלים: מגיע עד ל-10 מסגרות תמונה/בשנייה: משך זמן.
• שמע: מיקרופון חשוף לקליטת שמע ברורה באופן קיצוני אפילו מתחת למים: שמע HD אלחוטי מאוזניות או מיקרופונים המתירים Bluetooth®.
• חסינות למים עד לעומק של 50 מטרים ללא תיק צלילה.

מצלמת הפעולה דגם VIRB X מצלמת צילומים עשירים בזווית רחבה ובהגדרה גבוהה בקצב של 1080p30, תמונות באיכות של 12 מגה פיקסל בקצב של עד 10 מסגרות בשנייה, ולוכדת יותר מאשר את הפעולה שלכם. מצלמה נו נועדה לשימוש בסביבות הקשות ביותר ובשל כך מצלמת VIRB X מסוגלת לצלול לעומקים של עד 50 מטרים ללא תיק צלילה, ומאפשרת קליטת שמע נקייה וברורה יותר. מצלמה זו מופעלת באמצעות Garmin GPS ובשל כך מאפשר לכם G-Metrix לעקוב ולסקור באיזו מהירות, לאיזה מרחק, באיזה גובה ובאיזו עוצמה הרגע הינו הלכה למעשה.

לכידת וידיאו מקצועית
בעזרת היכולת לצלם צילומי וידיאו נפלאים בהגדרה גבוהה ב-1080p30 וגם ב-480p120, מצלמת VIRB X מוכנה ללכוד את החוויות שלכם עם פרטים חיים. מצלמה זו כוללת עדשת זכוכית מותאמת, רזולוציות גבוהות ודרגות זום ובכך מבטיחה לכם מצלמת VIRB X לצלם את התמונות שאתם צריכים.

צילום באיכות גבוהה
בעזרת לחצן תמונות מיוחד ועם היכולת לצלם תמונות בזווית רחבה של 12 מגה פיקסלים בהאצות של עד 10 מסגרות בשנייה, מצלמת VIRB X נועדה לתפוס את התמונה. באפשרותכם גם ללכוד תמונות בזמן הקלטת וידיאו. ניתן לבצע כוונון של מצלמת VIRB X כך שהיא תלכוד תמונות באופן אוטומטי על פני פרקי זמן ארוכים באינטרוולים מותאמים אישית של עד 120 שניות. בעזרת הארכת משך הזמן, מצלמת VIRB X תיכנס למצב שינה בין הצילומים, ובכך תאפשר לכם להגדיל למקסימום את חיי הסוללה עבור לכידות תמונות ממושכות באופן חריג.

G-Metrix
תלכדו יותר מאשר רק צילום וידיאו של הרגע באמצעות G-Metrix. מצלמת VIRB X כוללת GPS מובנה תוצרת Garmin, G-force, חיישני כיווניות והיכולת להתחבר באופן אלחוטי לחיישנים חיצוניים ולרכיבי Garmin במטרה ללכוד אף מספר גדול יותר של נתוני ביצוע. הקרינו את החוויה שלכם שוב בהגדרה גבוהה יותר מאי פעם על ידי שימוש בתוכנה החינמית שלנו המיועדת לשימוש עם מכשירים ניידים ועל גבי מחשב שולחני במטרה לסקור באופן אוטומטי קני מידה, גרפים ועוד, להציג את המהירות, את ההאצה, את קצב הלב (ועוד הרבה יותר) שלכם בזמן אמת.

מצלמה חזקה ומוכנה לצלילה
מצלמת VIRB X מוכנה לצלילה עמוקה (בעומק של עד 50 מטרים) ללא כל צורך בציוד נוסף או בתיקים. העיצוב הקומפקטי והחזק שלה מוכן לעמוד באלמנטים בעזרת מיקרופון חשוף המקליט שמע ברור ונקי שמצלמות בתוך קופסאות אינן מסוגלות ללכוד. הודות לעדשת זכוכית הידרופובית שטוחה, צילומים מתחת למים ברורים ביותר בזמן שהמעברים לתוך ואל מחוץ למים אינם מופרים על ידי טיפות מים.

Wi-Fi® מובנה
באפשרותכם לחבר מצלמת VIRB X אחת או יותר לאפליקציית Garmin VIRB® Mobile על גבי הטלפון החכם (1) או הטאבלט התואם שלכם. הדבר מעניק לכם את היכולת לסדר את הצילום שלכם עם תצוגה מקדימה של צילום הווידיאו בשידור חי, לשלוט ולצפות במספר מצלמות, להקרין ולערוך צילומים שהוקלטו, לסקור נתוני G-Metrix ולהעביר את צילומי הווידיאו שלכם לענן. מצלמת VIRB X ניתנת אף לשליטה, להגדרה ולצפייה ממכשיר Garmin תואם.

אודיו HD המתיר Bluetooth
מצוידת ב-Bluetooth 4.0, מצלמת VIRB X מסוגלת להתחבר ישירות לאוזניית Bluetooth אלחוטית או למיקרופונים במטרה ללכוד שמע בהגדרה גבוהה. בין אם אתם ממוקמים הרחק מהמצלמה, או שאתם מעדיפים ללכוד את פרשנות האופנוע שלכם, מצלמת VIRB X מבטיחה לכסות את כל צרכי השמע שלכם.

מערכת בקרה אקולוגית לשליטה מרחוק
מצלמת VIRB X מסוגלת למנף את המערכת האקולוגית החזקה של Garmin על מנת לפשט ולהרחיב את השליטה של המצלמה. תעקבו ותשלטו במצלמת VIRB X שלכם באמצעות מכשירי השלט הרחוק האופציונליים, מכשירי הניווט הניידים, פרטי הלבוש, תווייני התרשימים, תאי הטייס ואף מצלמות VIRB אחרות.

סנכרון בין מספר גדול של מצלמות
על ידי השימוש בעוצמת מכשיר ה- GPS תוצרת Garmin, מצלמת VIRB X מפשטת צילומים מורכבים שצולמו על ידי מצלמות רבות באמצעות סנכרון אוטומטי של קטע מצולם עם דיוק של מסגרת משנה בעזרת חותמות זמן GPS. השתמשו באפליקציית VIRB edit על מנת לעבור בצורה חלקה בין זוויות מצלמה רבות בהקלקה אחת על לחצן המנטרל את היערכות צריכת הזמן מחדש ואת הקודים הזמניים.

הקלטה בנגיעה אחת
מצלמת VIRB X נועדה להפעלה פשוטה וקלה בעזרת מתג הקלטה בנגיעה אחת הממוקם בחלק העליון של המצלמה ולחצן צמצם מיוחד לתמונות סטילס הממוקם באותו מקום. ההקלקה החזקה על המתג מאפשר לדעת בקלות שאתם מקליטים, גם אם אתם לובשים כפפות. המצלמה מתחילה להקליט ברגע שאתם מזיזים את המתג, גם אם המצלמה כבויה.

המשיכו לצלם בעוצמה חזקה
מצלמת VIRB X כוללת מגעי חשמל חסינים בפני מים כך שבאפשרותכם להתחבר למצבר כלי הרכב שלכם או למקורות חשמל אחרים על מנת לאפשר פרקי זמן ארוכים יותר של הקלטה ללא הפרעות אפילו בתנאים הקשים ביותר. מצלמת VIRB X כוללת גם סוללת ליתיום-יון נטענת/ניתנת להחלפה המספקת גמישות מרבית.

פונקציית המעקב של מצלמת VIRB
פונקציית המעקב של מצלמת VIRB מאפשרת לכם לדעת את המיקום הידוע האחרון של המצלמה שלכם כך שתוכלו לחזור ולאחזר אותו. השתמשו בפונקציית המעקב של מצלמת VIRB בעזרת מכשיר VIRB תואם או מכשיר טלפון חכם תואם (1).

איכות וידיאו מדהימה ללא כל טרחה
VIRB edit, תוכנת שולחן העבודה החינמית שלנו, מעניקה לכם את היכולת לסקור ולערוך את הצילומים שלכם, לכוון את קני המידה של G-Metrix, להוסיף מוסיקה ולעבור בצורה חלקה בין זוויות המצלמה השונות. התוצאה לכך היא חוויית וידיאו עשירה אותה באפשרותכם לשתף בקלות ולהעלות לאינטרנט. VIRB edit תשמור על עדכון תוכנת המצלמה שלכם בצורה אוטומטית.

כנים (חצובות)
מגוון כנים רב תכליתיים מאפשרים לכם לנעול בחוזקה את המצלמה למקומה. החל משולחן שטוח ומעוקם וכנים מפרידים ועד לידית, עמדת ישיבה, כסדה, כן המורכב על בית החזה וכנים הכוללים רצועות רבות. כני VIRB כוללים חיזוק בעזרת מפתח ברגים אלן מקצועי נוגד החלקה, המאפשר להפעיל מומנט פיתול מרבי במטרה לעמוד ברטט/פגיעה.

תכולת האריזה
• מצלמת אקסטרים גרמין VIRB-X
• סוללה נטענת
• כבל טעינה והעברת נתונים
• התקני קיבוע שטוח ומעוגל
• ברגים
• מפתח ברגים
• חוברת הפעלה

Garmin Virb-x

מוצר מקורי
שנתיים אחריות מהיבואן
משלוח חינם
אפשרות לאיסוף עצמי

פרטים

מצלמת אקסטרים Garmin VIRB-X

מידע נוסף

יצרן Garmin