Esale.co.il

אין פריטים בסל הקניות שלך.

חיפוש
מומלצים

מצלמת אקסטרים Garmin VIRB-XE

מצלמת אקסטרים Garmin VIRB-XE

מחיר רגיל: 2,299.00 ₪

2,040.00 ₪

במלאי

מק"ט: 11000652

Garmin VIRB® XE
מצלמת פעולה HD קומפקטית חסינה למים הכוללת G-Metrix™
• וידיאו: 1440p30, 1080p60, 960p100, 720p120 וגם 480p240 כולל ייצוב תמונה ודרגות זום.
• G-Metrix: GPS וחיישני Garmin מובנים המאפשרים מעקב אחר התנועות שלכם בזמן אמת והצגתן במונים עוצמתיים, באמצעות גרפים ועוד.
• תמונה: 12 מגה פיקסלים: מגיע עד ל-30 מסגרות תמונה/בשנייה: משך זמן.
• שמע: מיקרופון חשוף לקליטת שמע ברורה באופן קיצוני אפילו מתחת למים: שמע HD אלחוטי מאוזניות או מיקרופונים המתירים Bluetooth®.
• חסינות למים עד לעומק של 50 מטרים ללא תיק צלילה.

מצלמת הפעולה דגם VIRB XE מצלמת צילומים עשירים בזווית רחבה ובהגדרה גבוהה בקצב של 1080p60, תמונות באיכות של 12 מגה פיקסל בקצב של עד 30 מסגרות בשנייה, ולוכדת יותר מאשר את הפעולה שלכם. מצלמה נו נועדה לשימוש בסביבות הקשות ביותר ובשל כך מצלמת VIRB XE מסוגלת לצלול לעומקים של עד 50 מטרים ללא תיק צלילה, ומאפשרת קליטת שמע נקייה וברורה יותר. מצלמה זו מופעלת באמצעות Garmin GPS ובשל כך מאפשר לכם G-Metrix לעקוב ולסקור באיזו מהירות, לאיזה מרחק, באיזה גובה ובאיזו עוצמה הרגע הינו הלכה למעשה.

לכידת וידיאו מקצועית
בעזרת היכולת לצלם צילומי וידיאו נפלאים בהגדרה גבוהה ב-1140p30, 1080p60 וגם ב-720p120, מצלמת VIRB XE מוכנה ללכוד את החוויות שלכם עם פרטים חיים. מצלמה זו כוללת עדשת זכוכית מותאמת, רזולוציות גבוהות, דרגות זום וקצבי תמונות גבוהים של עד 240 תמונות/בשנייה (480p), ובכך מבטיחה לכם מצלמת VIRB XE לצלם את התמונות שאתם צריכים. לחצני הבקרה הידנית של המצלמה כגון איזון צבע לבן והסתת חשיפה משחררת אף גמישות גדולה יותר בסרטון הווידאו שלכם.

צילום באיכות גבוהה
בעזרת לחצן תמונות מיוחד ועם היכולת לצלם תמונות בזווית רחבה של 12 מגה פיקסלים בהאצות של עד 30 מסגרות בשנייה, מצלמת VIRB XE נועדה לתפוס את התמונה. באפשרותכם גם ללכוד תמונות בזמן הקלטת וידיאו. ניתן לבצע כוונון של מצלמת VIRB X כך שהיא תלכוד תמונות באופן אוטומטי על פני פרקי זמן ארוכים באינטרוולים מותאמים אישית של עד 120 שניות. בעזרת הארכת משך הזמן, מצלמת VIRB XE תיכנס למצב שינה בין הצילומים, ובכך תאפשר לכם להגדיל למקסימום את חיי הסוללה עבור לכידות תמונות ממושכות באופן חריג.

G-Metrix
תלכדו יותר מאשר רק צילום וידיאו של הרגע באמצעות G-Metrix. מצלמת VIRB XE כוללת GPS מובנה תוצרת Garmin, G-force, חיישני כיווניות והיכולת להתחבר באופן אלחוטי לחיישנים חיצוניים ולרכיבי Garmin במטרה ללכוד אף מספר גדול יותר של נתוני ביצוע. הקרינו את החוויה שלכם שוב בהגדרה גבוהה יותר מאי פעם על ידי שימוש בתוכנה החינמית שלנו המיועדת לשימוש עם מכשירים ניידים ועל גבי מחשב שולחני במטרה לסקור באופן אוטומטי קני מידה, גרפים ועוד, להציג את המהירות, את ההאצה, את קצב הלב (ועוד הרבה יותר) שלכם בזמן אמת.

מצלמה חזקה ומוכנה לצלילה
מצלמת VIRB XE מוכנה לצלילה עמוקה (בעומק של עד 50 מטרים) ללא כל צורך בציוד נוסף או בתיקים. העיצוב הקומפקטי והחזק שלה מוכן לעמוד באלמנטים בעזרת מיקרופון חשוף המקליט שמע ברור ונקי שמצלמות בתוך תיקים אינן מסוגלות ללכוד. הודות לעדשת זכוכית הידרופובית שטוחה, צילומים מתחת למים ברורים ביותר בזמן שהמעברים לתוך ואל מחוץ למים אינם מופרים על ידי טיפות מים.

Wi-Fi® מובנה
באפשרותכם לחבר מצלמת VIRB XE אחת או יותר לאפליקציית Garmin VIRB® Mobile על גבי הטלפון החכם (1) או הטאבלט התואם שלכם. הדבר מעניק לכם את היכולת לסדר את הצילום שלכם עם תצוגה מקדימה של צילום הווידיאו בשידור חי, לשלוט ולצפות במספר מצלמות, להקרין ולערוך צילומים שהוקלטו, לסקור נתוני G-Metrix ולהעביר את צילומי הווידיאו שלכם לענן. מצלמת VIRB XE ניתנת אף לשליטה, להגדרה ולצפייה ממכשיר Garmin תואם.

ייצוב תמונה
מצלמת VIRB XE מכילה חיישני תנועה שמטרתם לאתר תנועות של מצלמה ולסייע לכם לשמור על צילום יציב. ייצוב תמונה אלקטרוני מצמצם את רעידות המצלמה ואת הטשטוש שלה בין אם אתם קופצים מעל מגרש קשה או גולשים במים שקטים ורגועים.

אודיו HD המתיר Bluetooth
מצוידת ב-Bluetooth 4.0, מצלמת VIRB XE מסוגלת להתחבר ישירות לאוזניית Bluetooth אלחוטית או למיקרופונים במטרה ללכוד שמע בהגדרה גבוהה. בין אם אתם ממוקמים הרחק מהמצלמה, או שאתם מעדיפים ללכוד את פרשנות האופנוע שלכם, מצלמת VIRB XE מבטיחה לכסות את כל צרכי השמע שלכם.

מערכת בקרה אקולוגית לשליטה מרחוק
מצלמת VIRB XE מסוגלת למנף את המערכת האקולוגית החזקה של Garmin על מנת לפשט ולהרחיב את השליטה של המצלמה. תעקבו ותשלטו במצלמת VIRB XE שלכם באמצעות מכשירי השלט הרחוק האופציונליים, מכשירי הניווט הניידים, פרטי הלבוש, תווייני התרשימים, תאי הטייס ואף מצלמות VIRB אחרות.

סנכרון בין מספר גדול של מצלמות
על ידי השימוש בעוצמת מכשיר ה- GPS תוצרת Garmin, מצלמת VIRB XE מפשטת צילומים מורכבים שצולמו על ידי מצלמות רבות באמצעות סנכרון אוטומטי של קטע מצולם עם דיוק של מסגרת משנה בעזרת חותמות זמן GPS. השתמשו באפליקציית VIRB edit על מנת לעבור בצורה חלקה בין זוויות מצלמה רבות בהקלקה אחת על לחצן המנטרל את היערכות צריכת הזמן מחדש ואת הקודים הזמניים.

הקלטה בנגיעה אחת
מצלמת VIRB XE נועדה להפעלה פשוטה וקלה בעזרת מתג הקלטה בנגיעה אחת הממוקם בחלק העליון של המצלמה ולחצן צמצם מיוחד לתמונות סטילס הממוקם באותו מקום. ההקלקה החזקה על המתג מאפשר לדעת בקלות שאתם מקליטים, גם אם אתם לובשים כפפות. המצלמה מתחילה להקליט ברגע שאתם מזיזים את המתג, גם אם המצלמה כבויה.

המשיכו לצלם בעוצמה חזקה
מצלמת VIRB XE כוללת מגעי חשמל חסינים בפני מים כך שבאפשרותכם להתחבר למצבר כלי הרכב שלכם או למקורות חשמל אחרים על מנת לאפשר פרקי זמן ארוכים יותר של הקלטה ללא הפרעות אפילו בתנאים הקשים ביותר. מצלמת VIRB XE כוללת גם סוללת ליתיום-יון נטענת/ניתנת להחלפה המספקת גמישות מרבית.

פונקציית המעקב של מצלמת VIRB
פונקציית המעקב של מצלמת VIRB מאפשרת לכם לדעת את המיקום הידוע האחרון של המצלמה שלכם כך שתוכלו לחזור ולאחזר אותו. השתמשו בפונקציית המעקב של מצלמת VIRB בעזרת מכשיר VIRB תואם או מכשיר טלפון חכם תואם (1).

איכות וידיאו מדהימה ללא כל טרחה
VIRB edit, תוכנת שולחן העבודה החינמית שלנו, מעניקה לכם את היכולת לסקור ולערוך את הצילומים שלכם, לכוון את קני המידה של G-Metrix, להוסיף מוסיקה ולעבור בצורה חלקה בין זוויות המצלמה השונות. התוצאה לכך היא חוויית וידיאו עשירה אותה באפשרותכם לשתף בקלות ולהעלות לאינטרנט. VIRB edit תשמור על עדכון תוכנת המצלמה שלכם בצורה אוטומטית.

כנים (חצובות)
מגוון כנים רב תכליתיים מאפשרים לכם לנעול בחוזקה את המצלמה למקומה. החל משולחן שטוח ומעוקם וכנים מפרידים ועד לידית, עמדת ישיבה, כסדה, כן המורכב על בית החזה וכנים הכוללים רצועות רבות. כני VIRB כוללים חיזוק בעזרת מפתח ברגים אלן מקצועי נוגד החלקה, המאפשר להפעיל מומנט פיתול מרבי במטרה לעמוד ברטט/פגיעה.

תכולת האריזה
• מצלמת אקסטרים גרמין VIRB-X
• סוללה נטענת
• כבל טעינה והעברת נתונים
• התקני קיבוע שטוח ומעוגל
• ברגים
• מפתח ברגים
• חוברת הפעלה

Garmin Virb-XE

מוצר מקורי
שנתיים אחריות מהיבואן
משלוח חינם
אפשרות לאיסוף עצמי

פרטים

מצלמת אקסטרים Garmin VIRB-XE

מידע נוסף

יצרן Garmin