Esale.co.il

אין פריטים בסל הקניות שלך.

חיפוש
מומלצים

שעון ניווט Garmin Epix

שעון ניווט Garmin Epix

מחיר רגיל: 2,999.00 ₪

2,530.00 ₪

במלאי

מק"ט: 11000647

שעון Garmin Epix™
מיפוי בצבע מלא של GPS/GLONASS בשורש כף היד שלכם
• מסך מגע 1.4 אינץ' צבעוני עם רזולוציה גבוהה.
• מפה עולמית בסיסית הכוללת תבליט מוצללת.
• זיכרון מובנה בנפח 8 גיגה ביט כך שתוכלו לטעון מפות, כגון TOPO U.S 24K והדמיה לוויינית BirdsEye.
• אנטנת EXO™ עשויה פלדת אלחלד עם קליטת GPS/GLONASS.
• מד גובה, מד כובד ומצפן תלת צירי.

Epix הוא שעון מיפוי GPS/GLONASS הראשון מסוגו הכולל מסך מגע צבעוני ברזולוציה גבוהה הכולל מפה עולמית בסיסית עם תבליט מוצללת ומנוי של שנה על הדמיה לוויינית של Birdseye. ישנם דגמים הכוללים גם מפות TOPO 100K מוטענות מראש. זיכרון מובנה בנפח של 8 גיגה ביט תומך במיפוי (בהכנסת מפות) נוסף, כולל הדמיה לוויינית של Birdseye ומפות TOPO U.S 24K. אנטנת EXO המהפכנית, העשויה פלדת אלחלד, בשילוב עם קליטת GPS ו-GLONASS מספקים עוצמת אות טובה יותר וקביעת מיקומים מהירה יותר.

מיפוי מפורט
תצוגת מסך המגע של epix מספקת לכם גישה פנורמית/בדפדוף למפות מפורטות חיות, כולל את המפות העולמיות הבסיסיות המובנות עם התבליט המוצללת. ובעזרת זיכרון פנימי בנפח של 8 גיגה ביט ותמיכה נרחבת במיפוי, יישאר לכם מספיק מקום על מנת להוסיף (וליצור אינטראקציה עם) מפות תואמות, כולל TOPO 24K, הדמיה לוויינית של Birdseye, City Navigator® וגם מפות BlueChart® g2.

מאפייני ניווט מקיפים
טכנולוגיית אנטנת ECO החדשה שלנו הכוללת רגישות גבוהה, מאפשרת עוצמת אות GPS טובה יותר וזמן מהיר יותר עד לקביעת המיקום הראשון שלכם. ברגע שהמיקום נקבע, יש לכם גישה לתפריט שלם של מאפייני ניווט, כולל הקלטת מסלול מתקדמת, ניווט מסלול, TrackBack®, ציוני דרך וניווט מתואם, Sight'n Go וניתוב מנקודה לנקודה.

מד גובה, מד כובד ומצפן
Epix מצויד בחיישני ABC הכוללים פונקציית כיול אוטומטי שמטרתם לספק מידע רלוונטי בזמן אמת. מד הגובה המובנה מספק נתוני הגבהה במטרה לעקוב במדויק אחר עליות וירידות, בעוד שבמד הכובד ניתן לעשות שימוש על מנת לנבא שינויים במזג האוויר באמצעות הצגת מגמות לטווח קצר בלחץ האוויר. המצפן האלקטרוני התלת צירי שומר על הכיוון שלכם בין אם אתם זזים או לא.

שעון לאימוני כושר הכולל את כל המאפיינים
אין צורך להחליף שעונים בין ההרפתקאות השונות. Epix מספק לכם גישה פשוטה/מהירה לסדרות מאפייני אימון כושר, ומסייע לכם להתכונן לאימון הכושר הבא שלכם.

מבנה מחוספס וקשה
שעון המיפוי הצבעוני של epix כולל עיצוב מחוספס וקשה עם עדשת זכוכית גבישית ומשטחים מחוספסים עטופים ב- PVD. בעזרת דירוג מים של 50 מטרים, epix נועד לעמוד בחלק מהתנאים הקשים ביותר בהם תיתקלו. זהו גם שעון עם פונקציית כיון אוטומטי המסייעת גם להעביר אתכם לנקודת ציון B, ולהעביר מסר לאחרים לגבי מידת הרצינות שלכם באימונים במקום פתוח.

Connect IQ™
Epix עושה שימוש בפלטפורמת Connect IQ עבור תוכנה ייחודית כך שבאפשרותכם להתאים באופן אישי את השעון שלכם עם יישומים, סמלים גרפיים, שדות נתונים ומשטחי שעון ייחודים מותאמים אישית ההופכים את השעון החכם שלכם תוצרת Garmin לחכם אף יותר.

הישארו מחוברים
Epix מציג הודעות חכמות מתוך רכיב Bluetooth® תואם (1) כך שלעולם אינכם מפספסים אף טקסט, דואר אלקטרוני או הודעה, אלא אם כן ברצונכם לפספס אותם ביודעין. כמו גן, בעזרת Garmin Connect™ ובעזרת Connect IQ תישארו מחוברים לקהילה שלמה של אנשים האוהבים את המרחבים הפתוחים בדיוק כמוכם ולמפתחי יישומים המתאימים לשימוש במקומות פתוחים, המייצרים יישומים חכמים במיוחד עבור epix. בעזרת LiveTrack, אחרים יכולים לעקוב אחר מיקומכם (במסגרת אזור הכיסוי) באמצעות Garmin Connect המותקן במכשיר הטלפון החכם שלכם.

תכולת האריזה
• שעון Garmin Epix
• כבל USB לטעינה והעברת נתוניםפ
• מתאם מתח AC
• חוברת הפעלהGarmin Epix

מוצר מקורי
שנתיים אחריות מהיבואן
משלוח חינם
אפשרות לאיסוף עצמי

פרטים

שעון ניווט Garmin Epix

מידע נוסף

יצרן Garmin