Esale.co.il

אין פריטים בסל הקניות שלך.

חיפוש
מומלצים

שעון סופר בריכות PoolMate

שעון סופר בריכות PoolMate

מחיר רגיל: 575.00 ₪

449.00 ₪

במלאי

מק"ט: 11000248

חברת איסייל בשיתוף Global Trading LTD, היבואנים והמשווקים הרישמיים של שעוני Poolmate בישראל.

PoolMate הוא שעון שסופר באופן אוטומאטי את מספר הבריכות
שעוני PoolMate מאשפרים לך לספור את הבריכות שלך ולתת לך המון משוב על השחייה שלך, כך שתוכל פשוט להתרכז בטכניקה או להירגע ולשחות!
PoolMates מגיע ב -4 צבעים שונים ו3 גירסאות.

שעוני PoolMate מציעים פונקציונליות ותכונות שיכולות באמת לעזור לך לשפר את האימונים בבריכה ומאפשרים לך לקצור את הפירות. בין אם אתה שוחה כמה פעמים בשבוע בשביל הכושר, או מתאמן בצורה אינטנסיבית לתחרות, שעון ה PoolMate יכול לתת לך יתרונות באופן מיידי.
PoolMate יכול לעזור לך להשיג הבנה טובה יותר של האימון שלך ולאורך זמן נותן לך אינפורמציה חיוניות על מנת להפיק את המירב מכל אימון ולאפשר לך לשפר אותו לאורך זמן. שעון ה PoolMate מכיל מדי תאוצה זעירים אשר נמצאים גם בסופרי צעדים לריצה (footpod). מדי התאוצה חשים את תנועות השחייה שלך והשעון מתרגם את זה למידע שימושי.

Poolmate הינו שעון שחייה הסופר באופן אוטומטי לחלוטין את מספר הבריכות של השחיין/ית, אין צורך ללחוץ על שום כפתור בסיום הבריכה, השעון מכיל אלוגריתם תוכנה ייחודי וחיישני תנועה מדוייקים אשר מזהים בדיוק את מספר הבריכות שהשחיין/ית סיים/ה. השעון מיועד לכל סוגי השחייה העיקריים: חזה , חתירה , גב ופרפר. בנוסף, השעון גם מודד זמן שחייה, מספר ממוצע של תנועות לבריכה, מרחק, שריפת קלוריות ועוד... שעון Poolmate מותאם לשחיינים בכל הרמות, בכל המהירויות ולבריכות בכל הגדלים (מעל 15 מטר). בנוסף , שעון Poolmate גם מכיל את כל הפונקציות הרגילות של שעון קונבנציונלי כגון: שעה, תאריך וכו' .. עמיד לעומק מים של עד 50 מטרים, יפייפה ומעוצב, בעל מראה ספורטיבי ורבים משתמשים בו בחיי היום יום, גם מחוץ לבריכה. השעון זמין בארבעה צבעים: שחור, אפור, ורוד ותכלת.

Swimovate Poolmate

מוצר מקורי
שנה אחריות יבואן
משלוח חינם
אפשרות איסוף עצמי

* שדות חובה

פרטים

כיצד עובד ה PoolMate?

השעון בנוי מחיישנים חדישים אשר מזהים את תנועת היד. אלגוריתם תוכנה ייחודי וטכנולוגיית עיבוד אותות דיגטליים מעבדים את הנתונים ומציגים מידע אודות: כמות הבריכות, מספר תנועות, המרחק, המהירות ושריפת קלוריות.


האם אני צריך ללחוץ על כפתור על מנת לציין שסיימתי בריכה, בדומה למכשירים אחרים שמונים בריכות?

לא. ה- PoolMate הינו אוטומטי לחלוטין, והוא מבחין בכך שאתה מתחיל בריכה חדשה ללא צורך בביצוע כל פעולה על ידך. כל שעליך לעשות הוא פשוט ללחוץ על כפתור ה- start (התחל) עם תחילת המשחה.


לצורך מה עליי להזין ל- PoolMate את נתוני המשקל שלי?

ה- PoolMate עושה שימוש במידע אודות המשקל שלך לצורך חישוב שריפת הקלוריות.


אני מעוניין לחלק את המישחה לסטים האם השעון יכול לתעד כל סט בנפרד

כן, ניתן לחלק את המישחה לסטים והנתונים של כל סט ישמרו בנפרד כמו גם הנתונים לגבי המישחה כולו. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ה- start בהתחלה ובסיום של כל סט. אפילו ניתן לתזמן את משך המנוחה/המתנה בין הסטים.


מה לעשות אם ה- PoolMate אינו סופר את כל הבריכות שביצעתי?

אם קיבלת תוצאה לא מדויקת של מספר הבריכות, עליך לוודא שהשעון מהודק היטב לפרק כף היד שלך, ושהוא אינו מסתובב. בנוסף, השתדל להאריך את משך הגלישה בתחילת כל בריכה, פעולה זו תחסוך לך אנרגיה, תשפר את יעילות השחייה שלך, ותקל על ה- PoolMate לספור את הבריכות שאתה מבצע.


השעון לא מעדכן את מספר הבריכות כאשר אני עושה אימון בבעיטות רגליים או תרגולים על יד אחת

השעון צריך לעבור למצב הפסקה בתרגילים או אימונים מהסוג הזה


האם השעון מתאים לשחיית מים פתוחים?

הגירסה הנוכחית של השעון מיועדת לשחייה בבריכה ובעתיד תיהיה התאמה לשחיית מים פתוחים


האם אני יכול לענוד את השעון על יד ימין?

כן, ניתן לענוד את השעון על שתי הידיים, רק צריך לעדכן בהגדרות השעון באיזו יד השעון.


מדוע השעון מראה תוצאות מוזרות כאשר אני מחליף סוגי שחייה באמצע בריכה?

השעון אינו יכול לזהות שינוי סוג שחייה תוך כדי שחיית בריכה. אם אתה מתכוון להחליף סוג שחייה עליך לעשות זאת בתחילת בריכה. אם יש היסוס או הפרעה באמצע תנועות השחייה, זה עלול לגרום לספירה לא מדוייקת של מספר הבריכות.


מהו מדד היעילות המוצג בשעון?

מדד היעילות המוצג בשעון מבוסס על שיטת "שחיית גולף" הידועה. זהו מספר התנועות פלוס הזמן בשניות שלוקח לשחות 25 מ' . המטרה: הקטנת המספר הזה שמשמעותה הגדלת היעילות ושיפור השחייה.


באיזה יחידות נמדדת מהירות השחייה?

נמצא, שהזמן שלוקח לשחות 100 מטרים, הוא משמעותי יותר למדידת מהירות השחייה, לעומת מדידת המהירות במטר/לשנייה או במייל/לשעה. ממצא זה נסמך על כך, ששחיינים מתבוננים בשעון הבריכה ועל פיו הם מודדים את מהירות השחייה שלהם. המהירות המוצגת ב- PoolMate היא הזמן הממוצע בשניות בשחיית 100 מטרים.


האם השעון עובד גם בביצוע קיפר?

כן. ה- PoolMate עובד גם בקיפר וגם בפוש מהקיר


מהי מידת הדיוק של השעון?

ה- PoolMate נבחן על מגוון רחב של שחיינים בתקופה של למעלה משנה וחצי טרם השקתו. במאגר נתונים של מאות קילומטרים, שנשחו על ידי שחיינים רבים (ששחו מקצים של 1,500 מטרים בפרק זמן של 22 עד 40 דקות) נמדד שיעור דיוק של 99.75%. לא ניתן להבטיח דיוק לשחיין הבודד, ושיעור הדיוק עשוי להשתנות בקרב שחיינים שסגנון השחייה שלהם או יכולות השחייה שלהם שונות מהסטנדרט


האם השעון מתאים לכל סוגי הבריכות?

ה- PoolMate מתאים לבריכות שאורכן החל מ- עשרה מטרים. יש לעדכן בשעון את אורך הבריכה. ברירת המחדל היא בריכה באורך של 25 מטרים. שים לב, שבכדי לזהות שחייה, על השעון להבחין במספר תנועות שחייה סדירובמידה ואתה שוחה בבריכה קטנה, ייתכן שהשעון לא יזהה את העובדה שאתה שוחה. במקרה כזה, אנו ממליצים על מעבר לבריכה ארוכה יותר.


כמה זמן הסוללה מחזיקה מעמד?

תוחלת החיים המשוערת של הבטרייה היא למעלה משנה. ככל שממוצע שעות השחייה עולה, כך מתקצר משך החיים של הבטרייה.


מוצרים קשורים